Kontakta oss

Contentor har över 400 kontrakterade skribenter, korrekturläsare och copywriters. Men på kontoret i centrala Helsingborg är det inte trångt för det, här hittar du oss som arbetar med service, projektledning, sälj och utveckling. Det går alltid bra att kontakta personer direkt men har du ett allmänt ärende är vi snabba på frågor som kommer via kontaktformuläret här på webben eller via mail till info@contentor.qa.grebban.com.

Contentor

Rebecca Brodd, CEO
rebecca@contentor.qa.grebban.com

Jonna Mellanen, Head of operations
jonna@contentor.qa.grebban.com

Dennise Lopez, Market manager
dennise@contentor.qa.grebban.com

Lotta Maan, Administrator
lotta@contentor.qa.grebban.com

Niklas Ruottu, Head of market expansion Germany
niklas@contentor.qa.grebban.com
+49 17634 605 078

Contentor Next Level

Hampus Waldemarson, Managing director
hampus@contentor.qa.grebban.com

Andreas Holstenson, Head of development
andreas@contentor.qa.grebban.com

Kim Hockum, Lead integration developer
kim@contentor.qa.grebban.com

Du når också Contentor direkt vad gäller utvecklingsfrågor eller integration med dev@contentor.qa.grebban.com.

Besök

Vi arbetar med kunder från hela världen varför många möten tas via Skype eller när vi är ute hos kund. Men dörrarna är alltid öppna för våra kunder på Kullagatan 6 i Helsingborg.

Vill du att vi kommer förbi ert kontor för möte, hör av dig, vi är ofta ute på resande fot och älskar att träffa våra kunder.

Du kan också slå oss en signal, 0220-157 75.

Kontakta oss för prisförslag och offert

100% Nöjd kund-garanti
Inte bara översättning, utan lokalisering
Flexibilitet & Sekretess